планы работы в шестой школьный день

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

24 кастрычніка 2020 года

 Дзень стварэння Арганізацыі Аб’яднаных Нацый

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

12.00-12.45

Спаборніцтва па піянерболу Чэмпіянат школы па шашкам.

Камандны залік

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

 

10.00-10.45

Кабінет №7

Вусны часопіс “ААН у нашым жыцці” (1-4кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

 

11.00-11.45

Кабінет №4

Экскурс у гісторыю “ААН – шлях да міру” (5-9 кл.)

Калясінская Я.З., класны кіраўнік

5 класа

 

13.00-14.00

 

Акцыя “Чысты парк”

 (5-9 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

 

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя па беларускай мове

Калясінская Я.З., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Работа з бацькамі

 

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Маладзёжныя субкультуры”

 

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

 

                                                                             

  Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

 

17 кастрычніка 2020 года

 Дзень прафілактыкі

 

 

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

 

Спартландыя “Уперад, дзяўчаты!” (3-8 кл.)

 

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

 

10.00-10.45

 

Вусны часопіс “Звычкі – дрэнныя сястрычкі” (1-4 кл.)

Музычэнка Х.Г., класны кіраўнік 2 класа

 

12.00-12.45

Кабінет педагога-псіхолага

Развіваючы занятак з элементамі трэнінга “Скажам “НЕ!” алкаголю” (7-9 кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

 

12.00-12.45

 

Гульня “Слабое звяно” на тэму “Мой рэжым дня” (5-6 кл.)

Мянцюк В.А., класны кіраўнік 6 класа

 

13.00-13.45

Кабінет №8

Урок бяспекі “Інтэрнэт і падлетак” (5-9 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

 

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

 

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў пачатковых класаў

Музычэнка Х.Г., настаўнік пачатковых класаў

Работа з бацькамі

 

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Адораныя дзеці і праблемы іх выхавання”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

 

10 кастрычніка 2020 года

 Дзень здароўя

 

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

12.00-12.45

Дзень футбаліста. Турнір па міні-футболу “Скураны мяч” (1-4кл.)

 (5-9 кл.)

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

 

Гульня-віктарына “Здароўе – прыгожае слова” (1-4 кл.)

Музычэнка Х.Г., класны кіраўнік 2 класа

12.00-12.45

Рэкрэацыя

1 паверха

Квэст-гульня “Кладашукальнікі”

Станкевіч В.У.,

педагог сацыяльны

11.00-11.45

 

Пазнавальная гульня “Здорава здаровым быць” (5-9 кл.)

Назарава І.В., класны кіраўнік 9 класа

13.00-13.45

Кабінет №8

Майстар-клас “Паштоўка для матулі”  (1-8 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў па французкай мове              

Назарава І.В.,настаўнік французскай мовы

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Бацькоўскі ўніверсітэт “Сядзем радком ды пагавроам ладком”

Станкевіч В.У.,

педагог сацыяльны

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

 

3 кастрычніка 2020 года

 Дзень экалогіі

 

 

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

12.00-12.45

Спаборніцтвы па дарсу “Залатая восень” (1-4 класы)

Чэмпіянат школы па шахматам.

Асабісты залік (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

 

Вусны часопіс “Падарожжа па экалагічнай сцяжынцы” (1-4 кл.)

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік 1класа

12.00-12.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя “Як дапамагчы набыць сяброў”

 

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00-11.45

 

Вусны часопіс “Экалогія і культурная будучыня беларусі”

Жамойдзіна М.В., класны кіраўнік 7 класа

12.00-12.45

Кабінет №8

Акцыя “Наша піянерская праца табе – Айчына!” (5-8 кл.)

 

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў па матэматыцы

Коўрах А.А., настаўнік інфарматыкі

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Бацькоўскі ўніверсітэт “Канфліктныя сітуацыі ў дзіцяча-бацькоўскіх адносінах”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Аб'яднанні па інтарэсах

11.00-11.45

 

Аб’яднанне па інтарэсах

 “З камп’ютарам на ты”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

12.00-12.45

Кабінет №8

Аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка і анімацыя”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

 

 

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

26 верасня 2020 года

 Дзень краязнаўства

 

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

12.00-12.45

Спартыўныя эстафеты (1-4 класы)

 

Чэмпіянат школы па настольнаму тэнісу. Асабісты залік (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

 

Экскурсія “Мая родная вёска” (1-4 кл.)

Музычэнка Х.Г., класны кіраўнік 2 класа

12.00-12.45

Кабінет псіхолага

ГК “Як любіць сябе” (8-9 кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

11.00-11.45

 

 Экскурсія “Пяршаі – Доры – Лапіцы” (5-9 кл.)

Шапавл АВ., класны кіраўнік

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

12.00-12.45

Кабінет №8

Гульня “Прававая эстафета” (7-8 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў па інфарматыцы

Коўрах А.А., настаўнік інфарматыкі

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Суіцыдальныя матывы падлеткаў”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Аб'яднанні па інтарэсах

11.00-11.45

 

Аб’яднанне па інтарэсах “З камп’ютарам на ты”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

12.00-12.45

Кабінет №8

Аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка і анімацыя”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

19 верасня 2020 года

 Дзень прававых ведаў

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

12.00-12.45

Спартландыя “Восеньскія старты” (1-4 класы)

Чэмпіянат школы па міні-футболу (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Пазнавальная гульня “Падарожжа па краіне Знайлэнд” (1-4 кл.)

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік 1 класа

12.00-12.45

Кабінет псіхолага

Гульня “Прававы рынг” (1-4кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00-11.45

Кабінет №5

 Брэйн-рынг “Правы і абавязкі” (5-9 кл.)

Жамойдзіна М.В., класны кіраўнік  7 класа

12.00-12.45

Кабінет №8

Гульня “Прававая эстафета” (7-8 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў па інфарматыцы

Коўрах А.А., настаўнік інфарматыкі

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Бацькоўскі ўніверсітэт “Псіхалагічныя асаблівасці малодшых школьнікаў”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Аб'яднанні па інтарэсах

11.00-11.45

 

Аб’яднанне па інтарэсах “З камп’ютарам на ты”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

12.00-12.45

Кабінет №8

Аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка і анімацыя”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

         

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

12 верасня 2020 года

 Дзень здароўя

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Стадыён

 

Спартыўнае свята “Падарожжа ў Алімпію” (1-9 кл.)

 

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульнявая-падарожжа “Шлях у краіну здароўя” (1-4 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 4 класа

11.00-11.45

Кабінет псіхолага

Падарожжа ў краіну “Будзьце здаровы!”  (1-4кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

11.00-11.45

Кабінет №5

 Круглы стол “Шкодныя звычкі – вораг здароўю” (5-9 кл.)

Калясінская Я.З., класны кіраўнік  5 класа

12.00-12.45

Тэрыторыя ўстановы адукацыі

Квэст-гульня да Дня нараджэння Беларускай рэспубліканскай піянерскай арганізацыі

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў па беларускай мове

Калясінская Я.З., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Заахвочванне і пакаранне дзяцей у сям’і”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Аб'яднанні па інтарэсах

11.00-11.45

 

Аб’яднанне па інтарэсах “З камп’ютарам на ты”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

12.00-12.45

Кабінет №8

Аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка і анімацыя”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

5 верасня 2020 года

 Дзень бяспекі дарожнага руху

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

10.00-10.45

Спартыўная зала

Заняткі клуба “Факел”. Гадзіна шахмат

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.20

Стадыён

12.20-12.45

Восеньскі лёгкаатлетычны крос (1-4 кл.)

 Восеньскі лёгкаатлетычны крос (5-9 кл.)

 

Грамадзянска-патрыятычнае, маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульнявая праграма “Падарожжа ў краіну ПДР (Правіл дарожнага руху)” (1-4 кл.)

Мандрык К.В., класны кіраўнік 3 класа

11.00-11.45

Кабінет псіхолага

Круглы стол “Жыццё – гэта шчасце. Ствары яго сам!” (7-9кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00-11.45

Кабінет №5

Віктарына “Чырвоны, жоўты, зялёны” (5-7 кл.)

Мянцюк В.А., класны кіраўнік  5 класа

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне. (11 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя для бацькоў і вучняў 1 класа “Першы раз у першы клас”

Сымановіч Т.А., настаўнік пачатковых класаў

Работа з бацькамі

9.00-9.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Час крызісу. Пераход з пачатковай школы ў сярэднюю”

Сымановіч Т.А., настаўнік пачатковых класаў

Аб'яднанні па інтарэсах

11.00-11.45

 

Аб’яднанне па інтарэсах “З камп’ютарам на ты”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

14.00-14.45

Кабінет №8

Аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка і анімацыя”                                  

Коўрах А.А., педагог дадатковай адукацыі

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

28 сакавіка 2020 года

Дзень прафарыентацыі

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Вясна»

Турнір па дартсу

 (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Чэмпіянат школы па стральбе

(5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Круглы стол “Кім я хачу быць?”

(1-4 кл.)

Шымак В.Д., класны кіраўнік 2 класа

10.00-10.45

Кабінет №4

Круглы стол “У пошуках свайго прызвання”  (6-8 кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

11.00-11.45

Кабінет №5

Вусны часопіс “Прафесіі бываюць розныя” (5-9 кл.)

Шапавал А.В., класны кіраўнік

7 класа

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Выбар прафесіі”

 

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Гадзіна зносін “Памылкі выбару прафесій”

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

21 сакавіка 2020 года

Дзень прафілактыкі шкодных залежнасцей

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Вясна»

Спаборніцтвы па шахматах

 (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па шахматах

 (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульня “За падарункамі ў казачны лес” (1-4 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 3 класа

10.00-10.45

Кабінет №4

Кансультацыя “Вучыся казаць “Не!” (6-8 кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00-11.45

Кабінет №5

Брэйн-рынг “Што такое здароўе і як яго замацаваць?” (5-9 кл.)

Жамойдзіна М.В., класны кіраўнік

6 класа

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Як дамагчыся паслухмянасці ад дзіцяці?”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Круглы стол “Шкодным звычкам – “НЕ!”

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

14 сакавіка 2020 года

Дзень здароўя

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Вясна»

Дзень баскетбаліста (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Дзень баскетбаліста (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульня-конкурс “Прыгоды ў краіне “Здароўе” (1-4 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 3 класа

 

10.00-10.45

Кабінет №4

Гульня “Шчаслівы выпадак” на тэму “Здаровы лад жыцця” (5-6 кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

11.00-11.45

Кабінет №5

Вусны часопіс “Скарбонка здароўя” (7-10 кл.)

Назарава І.В., класны кіраўнік 8 класа

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў бацькоў “Па сакрэту ўсяму свету” (прафілактыка наркаманіі)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Гульня “Слабое звяно”. Тэма: “Правільнае харчаванне”

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

7 сакавіка 2020 года

Дзень жанчын

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Спартландыя “Казачныя эстафеты”  (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Стадыён

Спартландыя “Уперад, дзяўчынкі!”  (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №1

Конкурсная праграма “Сем гарошын для прынцэс” (1-4 кл.)

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік

4 класа

11.00-11.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя “Воля або залежнасць? Ваш выбар” (7-9 кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Дэвіянтна-дэлінквентныя формы паводзін дзяцей”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

17.00-20.00

Спартыўная зала

Тэматычная дыскатэка “Міс Вясна” (7-11 кл.)

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

29 лютага 2020 года

Дзень нацыянальнай культуры

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Зіма»

Масленічныя гульні (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Стадыён

Рухомыя гульні (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-12.00

Спартыўная зала

Стадыён

Традыцыі беларусаў. Гульнявая праграма “Масленіца”

 (1-10 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 3 класа, Пратасевіч М.Р., педагог дадатковай адукацыі

11.00-13.00

СШ№2 г.Валожына

Адзіны раённы дзень прафарыентацыі

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

Кансультацыя для бацькоў “Правы і абявязкі непаўналетніх”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

10.00-12.00

Спартыўная зала

Стадыён

Традыцыі беларусаў. Гульнявая праграма “Масленіца”

 (8-10 кл.)

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

22 лютага 2020 года

Дзень абаронца Айчыны

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Зіма»

Шахматны турнір да Дня абаронца Айчыны (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Шахматны турнір да Дня абаронца Айчыны (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульня-віктрына “Героі нашага часу” (1-4 кл.)

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік

 4 класа

11.00-11.45

Кабінет №4

Практыкум “Як кіраваць сабой”

(5-6 кл.)

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

17.00-19.00

Спартыўная зала

Тэматычны вечар “Уперад, хлопцы!”

(7-11 кл.)

Арцішэўскі М.Г., класны кіраўнік

11 класа

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Ад асобы бацькоў да асобы дзіцяці”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

17.00-19.00

Спартыўная зала

Тэматычны вечар “Уперад, хлопцы!”

(7-11 кл.)

Жамойдзіна М.В.,  педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

15 лютага 2020 года

Дзень краязнаўства

 

 

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Зіма»

Спартландыя “Вясёлыя старты” (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Турнір па настольнаму тэнісу

 (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Вусны часопіс “Чырвоная кніга Беларусі” (1-4 кл.)

Шымак В.Д., класны кіраўнік

2 класа

11.00-11.45

Кабінет №4

Завочная экскурсія “Я бацькоўскаму краю адданы” (5-9 класы)

Калясінская Я.З., класны кіраўнік

9 класа

10.00-10.45

Кабінет псіхолага

Прававая гадзіна “У лабірынце правоў” (8-9 кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

12.40-13.25

Кабінет №5

Кансультацыя па інфарматыцы

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Правы і абавязкі непаўналетніх”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Віртуальнае падарожжа па гарадах Беларусі (5-7 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

8 лютага 2020 года

Дзень здароўя

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі

«Міншчына спартыўная. Зіма»

Дзень баскетбаліста  (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Дзень баскетбаліста (5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Конкурсная праграма “Здаровы я – здаровая сям’я” (1-4 кл.)

Шымак В.Д., класны кіраўнік

2 класа

11.00-12.00

Кабінет №4

Квэст-гульня “Здаровы – гэта здорава!” (3-9 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

 

10.00-10.45

Кабінет псіхолага

Гульнёвая праграма “Пяць крокаў здароўя” (5-6 кл.)

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В., настаўнік інфарматыкі

09.00-13.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

12.00-12.45

Кабінет №5

Кансультацыя па матэматыцы (5 кл.)

Шымак В.Д., настаўнік матэматыкі

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў ГК для бацькоў “Жорсткае абыходжанне з дзецьмі”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Гульня па станцыям “Вясёлы дзень здароўя” (7-8 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

1 лютага 2020 года

Дзень школьных сяброў

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Зіма»

Турнір па шашках (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Турнір па шахматах (5-9 класы)

 Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Вусны часопіс “Нам без сяброўства не пражыць, сяброўства трэба шанаваць” (1-4 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 3 класа

11.00-11.45

Кабінет №4

Круглы стол “Школьнае сяброўства назаўжды” (5-9 кл.)

Назарава І.В., класны кіраўнік 8 класа

11.00-11.45

Кабінет псіхолага

Лекторый “Палавое выхаванне “Якім шляхам ісці?”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

 Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В.,настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

 Работа з бацькамі

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

17.00-19.00

Спартыўная зала

Вечар сустрэчы “Вечар школьных сяброў”

Арцішэўская Г.М., намеснік дырэктара

 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

«Пяршайскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад—сярэдняя школа»

25 студзеня 2020 года

Дзень прафарыентацыі

 Час, месца правядзення

Мерапрыемства, форма, катэгорыя навучэнцаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая  работа 

 

11.00-11.45

Спартыўная зала

Мерапрыемствы ў рамках акцыі «Міншчына спартыўная. Зіма»

Рухомыя гульні (1-4 класы)

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Спартыўная зала

Турнір па настольнаму тэнісу

(5-9 класы)

Грамадзянска-патрыятычнае,

маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Кабінет №7

Гульня-падарожжа “Усе работы добрыя – выбірай на густ” (1-4 кл.)

Акула М.В., класны кіраўнік 3 класа

11.00-11.45

Кабінет №4

Круглы стол “Прафесіі сучасныя і запатрабаваныя” (5-7 кл.)

Калясінская Я.З., класны кіраўнік

9 класа

11.00-11.45

Кабінет псіхолага

Круглы стол “Правілы выбару прафесіі”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Вучэбна-пазнавальная дзейнасць

09.00-12.30

Кабінет №8

Працоўнае навучанне (11 кл.)

Харук В.В.,настаўнік інфарматыкі

13.00-17.00

Валожынскі СГЛ

Працоўнае навучанне (10 кл.)

 

12.35-13.15

Кабінет №8

Кансультацыя па беларускай мове

Калясінская Я.З., настаўнік беларускай мовы

Работа з бацькамі

09.00-09.45

Кабінет псіхолага

ГК для бацькоў “Адміністрацыйная і крымінальная адказнасць непаўналетніх”

Станкевіч В.У., педагог сацыяльны

Работа ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

14.00-14.45

Кабінет №8

Абмеркаванне “У свеце новых прафесій” (5-8 кл.)

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар